+420 777 107 807
  • Izolace plochých střech

Provádíme izolace plochých střech Alkorplan. Hydroizolační fólie Alkorplan jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Fólie ALKORPLAN jsou vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro rekonstrukce. V sortimentu fólií ALKORPLAN je řada doplňkových materiálů, usnadňující realizaci standardních detailů střech.

 

Rozměrová stálost - díky 30letým zkušenostem s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Odolnost proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí - fólie jsou stabilizovány proti účinkům UV záření. Fólie ALKORPLAN vyhovují požadavkům na účinky umělého povětrnostního stárnutí a UV záření.

Difúzní vlastnosti - fólie ALKORPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu.

Svařitelnost - fólie ALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností, a to i po dlouhodobé expozici povětrnostnímu stárnutí. To se uplatní například při dodatečných úpravách hydroizolace, například při zabudování nového prostupu či při opravách poškozených míst.

Vhodnost použití v požárně nebezpečném prostoru - ALKORPLAN 35176 v tl. 1.2 mm i 1.5 mm uložený ve skladbě střešního pláště na tepelné izolaci z minerálních vláken vyhověl zkoušce pro použití do požárně nebezpečného prostoru dle ZP 2/1991 – zkouška A.

Odolnost proti prorůstání kořínků - vlastní materiál používaný při výrobě všech typů fólií a horkovzdušně vytvářené svary jednotlivých pruhů fólie jsou odolné proti prorůstání kořínků. To umožňuje používat fólie všude tam, kde hrozí poškození hydroizolace kořeny. Folie ALKORPLAN 35177 v tloušťce 1,5 mm vyhovuje požadavkům testu FLL a je vhodná pro izolaci vegetačních střech.

Záruka - výrobce poskytuje desetiletou záruku na kvalitu materiálu.